Poznejte nás... 

Váš úspěch je pro nás motivací

Jsme tu pro vás dva Martin a Eliška. Po delší spolupráci jako kolegové jsme začali uvažovat nad myšlenkou společného projektu, který by Vám, jakožto začínajícím podnikatelům nebo malým firmám usnadnil život v oblasti IT a propagace. Vyzkoušeli jsme si pár nápadů na svých známých kterém se naše pomoc velmi zalíbila a řekli jsme si, že do toho půjdeme společně naplno. A takto vznikl EM Solution - IT řešení, jak se říká v kostce. Chceme jít vlastním směrem..jinak, než ostatní a vybudovat si podnikání od nuly.

Zabýváme se tedy hlavně analýzou, optimalizací a řešení Vašich IT potřeb. Kromě toho jsme schopni Vám vytvořit logo na míru, web, reklamní a propagační předměty, abyste při tom podnikání byli vidět!

Od první chvíle se snažíme mít přátelský vztah se zákazníkem, aby nám komunikace fungovala lépe a Vy, abyste se nemuseli bát se na cokoliv zeptat. Přece jenom IT obor, je pro kde koho jedna velká neznámá. :)

Chceme pomáhat lidem, jako jste Vy - normálním lidem, kteří potřebují správně nasměrovat v této technicky náročné době. A proto pokud se Vám z IT technologií a propagace motá hlava, nechte nás, abychom Vám usnadnili business a zkuste to s námi.